Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Oferta

Wspólnym mianownikiem naszej oferty jest natura, która jest podstawą zdrowego stylu życia. Chcemy Was zarazić naturą w wielu dziedzinach, aby dążenie do utrzymania zdrowia było ciekawe i przyjemne. Zacznijmy od odżywiania – polecamy wyciskarki wolnoobrotowe oraz blendery firmy ELDOM, przy pomocy których zrobicie smoothie, soki pełne witamin i mikroelementów. Zalecane także dla osób chcących zrzucić zbędne kilogramy. Aby poprawić naszą odporność i zapobiec niedoborom składników odżywczych możecie skorzystać z naszych zupełnie naturalnych, a przede wszystkim skutecznych suplementów diety. Zadbajmy o swoje ciało od zewnątrz korzystając z darów natury i ich produktów czyli kosmetyków prawdziwie naturalnych, które nie szkodzą. I na koniec dla poprawy nastroju polecamy wyciszenie, relaks przy naturalnym aromacie i świetle naszych świec.

Kosmetyki naturalne

Oferujemy dobrej jakości kosmetyki naturalne sprawdzonych producentów. Są wśród nich głównie firmy polskie. Ich bezpieczne składniki, dopracowane receptury dają gwarancję świetnego działania na naszą skórę. Nie zawierają substancji szkodliwych, drażniących i toksycznych. Bo historia powstania większości z tych firm jest podobna: odkrycie lub uświadomienie sobie jak dużo niepożądanych składników znajduje się w tym, co jemy, używamy na nasze ciało oraz do utrzymania czystości w naszych domach. Chyba my i nasi najbliżsi zasługujemy na coś lepszego? Natura jest bogata w surowce, których szkoda zastępować syntetycznymi substytutami pozbawionymi dobroczynnych właściwości.

Świece

Zapachowe z naturalnymi olejkami eterycznymi zrobione z wosku sojowego, do masażu z naturalnymi olejami, aby pieścić twoje ciało, a także z zatopionymi naturalnymi suszonymi roślinami.

Suplementy diety

Wyjałowiona i zanieczyszczona gleba, z której pochodzą warzywa i owoce, które spożywamy na co dzień, pozbawia je witamin i mikroelementów jakże ważnych dla naszego zdrowia. Oznacza to, że nawet dbając o naszą dietę, nie możemy dostarczyć wystarczającej ilości substancji odżywczych do prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu. Zatem bardzo ważne jest rozsądne suplementowanie naturalnymi, bogatymi w wartościowe składniki preparatami.

Dlatego polecamy produkty polskiej firmy DuoLife, które tworzone są z wyjątkową starannością o najdrobniejsze detale, a przede wszystkim w zgodzie z naturą. Skład produktów DuoLife został skomponowany przez zespół ekspertów, praktyków i profesjonalistów, m.in. z dziedziny medycyny, medycyny naturalnej, dietetyki oraz fitoterapii, a także z udziałem Rady Naukowej. Przy zachowaniu najwyższych światowych norm jakości oraz wykorzystaniu innowacyjnych rozwiązań, postały suplementy diety o niespotykanej dotąd skuteczności. Wierzymy, że produkty DuoLife to najlepsza odpowiedź na wciąż rosnące zapotrzebowanie na w pełni naturalne produkty, które spełniają najwyższe światowe standardy. Jakość produktów została potwierdzona licznymi badaniami w akredytowanych laboratoriach badawczych oraz znajduje się pod stałym nadzorem Głównego Inspektoratu Sanitarnego.

Mały sprzęt AGD

Wyciśnij naturę do ostatniej kropli z wyciskarkami wolnoobrotowymi ELDOM!

Seria wyciskarek wolnoobrotowych perfect juicer to perfekcyjny, nie tylko z nazwy sposób przygotowania soków świeżych, całkowicie naturalnych i bez konserwantów. Badania naukowe na całym świecie potwierdzają fakt, iż świeżo wyciśnięte soki są źródłem witamin, enzymów, łatwo przyswajalnych minerałów i wielu innych wartościowych związków. Owoce i warzywa obfitują w przeciwutleniacze, mające zbawienny wpływ na zdrowie. Soki przygotowane w wyciskarce perfect juicer są bardzo smaczne i zawierają duże ilości wartościowych substancji.

Jest czas mycia, czas wkładania, czas owoców wirowania. I warzyw też – jeśli chcesz. A czas ten jest krótki i odgrywa istotną rolę w szybkim uzyskaniu i przygotowaniu świeżego, zdrowego, wartościowego, smacznego i pożywnego soku. Może to być sok z owoców, może też być z warzyw, może także być mieszany, skomponowany wedle własnego gustu i upodobań domowników.

Także dla tych, którzy lubią urządzenia wielofunkcyjne, oferujemy pefekcyjny Perfectmix!