Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Sklep drogą natury w Katowicach

O NAS - CZYLI JAK TO SIĘ ZACZĘŁO
I CO MAMY W PLANACH

Nazywamy się Aga i Asia i razem prowadzimy klimatyczny sklep z kosmetykami naturalnymi.

Z naszych wspólnych zainteresowań powstał pomysł na stworzenie sklepu stacjonarnego z kosmetykami naturalnymi. Chciałyśmy stworzyć miejsce szczególne, gdzie znajdziecie poradę jaki kosmetyk warto użyć przy Waszej skórze, czego warto unikać i jak zadbać o swoje zdrowie kompleksowo. Tak, abyście nam zaufali i chcieli tu wracać.

Ponieważ chcemy się o Was zatroszczyć całościowo, oprócz sprawdzonych, bezpiecznych kosmetyków, oferujemy także zupełnie naturalne suplementy diety, które oczyszczą i wzmocnią Wasz organizm oraz mały sprzęt AGD: blendery oraz wyciskarki wolnoobrotowe, aby czerpać z natury samo dobro.

Zapraszamy do naszego sklepu, w którym poczujecie się zaopiekowane. Sklep jest przytulnym miejscem, w którym można usiąść i wypić kawę lub herbatę i porozmawiać o naturalnych sposobach pielęgnacji. Wśród naszych produktów znajdziecie tylko te wyselekcjonowane i sprawdzone. Są to głównie polskie marki, których produkty oparte są na składnikach z upraw ekologicznych. Często są to małe manufaktury.

Na naszej stronie znajdziecie dużo porad, informacji jak dbać o siebie mądrze i w rytmie eko.
Co prawda prowadzimy sklep internetowy, ale serdecznie zapraszamy do stacjonarnego, bo chcemy służyć pomocą przy Waszych zakupach i rozwiewać wątpliwości. Na miejscu można testować kosmetyki lub otrzymać ich próbki.

Chętnie podzielimy się z Wami naszą wiedzą oraz umiejętnościami, dlatego zamierzamy zorganizować warsztaty tworzenia kosmetyków, robienia świec ozdobnych oraz kolorowych mydeł.

Naszym celem jest rozpowszechnianie świadomości dlaczego warto używać kosmetyków ekologicznych, odejść od kosmetyków drogeryjnych i podążać „Drogą natury”…