Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Sklep drogą natury w Katowicach

O NAS - CZYLI JAK TO SIĘ ZACZĘŁO
I CO MAMY W PLANACH

Sklep powstał z pasji i miłości do natury i piękna.

Wraz z salonem urody Droga piękna tworzymy miejsce, gdzie dbałość o skórę jest naturalne, łagodne i bez angażowania zbędnych, syntetycznych składników w kosmetykach.

Ponieważ chcemy się o Was zatroszczyć całościowo, oprócz sprawdzonych, bezpiecznych kosmetyków, oferujemy także zupełnie naturalne suplementy diety, które oczyszczą i wzmocnią Wasz organizm oraz piękne ręcznie robione świece, które stworzą niepowtarzalną atmosferę.

Zapraszamy do naszego sklepu, w którym poczujecie się zaopiekowane. Sklep jest przytulnym miejscem, w którym można usiąść i wypić kawę lub herbatę i porozmawiać o naturalnych sposobach pielęgnacji. Wśród naszych produktów znajdziecie tylko te wyselekcjonowane i sprawdzone. Są to głównie polskie marki, których produkty oparte są na składnikach z upraw ekologicznych. Często są to małe manufaktury.

Na naszej stronie znajdziecie dużo porad, informacji jak dbać o siebie mądrze i w rytmie eko.
Co prawda prowadzimy sklep internetowy, ale serdecznie zapraszamy do stacjonarnego, bo chcemy służyć pomocą przy Waszych zakupach i rozwiewać wątpliwości. Na miejscu można testować kosmetyki lub otrzymać ich próbki.

Chętnie podzielimy się z Wami naszą wiedzą oraz umiejętnościami, dlatego zamierzamy zorganizować warsztaty tworzenia kosmetyków, robienia świec ozdobnych oraz kolorowych mydeł.

Naszym celem jest rozpowszechnianie świadomości dlaczego warto używać kosmetyków ekologicznych, odejść od kosmetyków drogeryjnych i podążać „Drogą natury”…