Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

WARSZTATY TWORZENIA ŚWIECOprócz naturalnych kosmetyków w naszym sklepie, możecie również odnaleźć swoje miejsce w świecie natury.

Żeby Ci w tym pomóc stworzyłyśmy szeroką ofertę warsztatową:

- chętnie nauczymy Cię sztuki tworzenia świec z zatopionymi suszonymi roślinami. Będziesz mogła stworzyć swoją ,, łąkę w świecy”, która będzie towarzyszyć Ci i Twoim bliskim w okresie zimowym, albo przy ciepłych letnich wieczorach.

- jeśli jednak chciałabyś poczuć siłę abstrakcji, to zachęcamy Cię do warsztatów świec mozaikowych. Na nich nauczymy Cię tworzyć kolorowe elementy z parafiny, które będziemy zatapiać w swoich świecach. Na każdych warsztatach świecowych zapewniamy wszystkie materiały, musisz tylko i wyłącznie wziąć ze sobą dobry humor. Obiecujemy, że poczujesz się u Nas jak w domu. Ciepła atmosfera, wspólnego tworzenia pomoże Ci się zrelaksować i odstresować.

...

warsztaty tworzenia świec katowice
warsztaty z tworzenia świec w katowicach
warsztaty z tworzenia świec mozaikowych w katowicach
swiece ozdobne w Katowicach
warsztaty - tworzenie świec Katowice