Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Naturalna pielęgnacja włosów

Napisany przez
Wcieramy olej w wilgotne (krok poprzedni) włosy. Zostawiamy na około 15 minut. Możemy wspomóc się czepkiem foliowym i ręcznikiem – ciepło sprawi, że olej wniknie głębiej we włosy. Płuczemy włosy polewając je ciepłym strumieniem wody. Wykręcamy delikatnie włosy lub odciskamy ręcznikiem.

Podstawowe składniki kosmetyków naturalnych cz. 2 - oleje i masła

Napisany przez
Tym razem zajmiemy się olejami i masłami stosowanymi w kosmetykach naturalnych, przedstawimy ich zastosowanie i właściwości.

Podstawowe składniki kosmetyków naturalnych - cz. 1

Napisany przez
Dzisiaj przedstawimy Wam kilka najpopularniejszych składników kosmetyków naturalnych, opisując ich właściwości oraz występowanie.

Co to znaczy kosmetyki organiczne, gdzie kupować kosmetyki organiczne?

Napisany przez
Kosmetyki organiczne oraz naturalne to często zamiennie stosowane pojęcia. I choć w obu przypadkach idea jest taka, że w produktach tych nie powinny pojawić się sztuczne, szkodliwe substancje, to jednak w praktyce wygląda to nieco inaczej.

Jak kupować kosmetyki naturalne dla całej rodziny?

Napisany przez
Kosmetyki naturalne cieszą się coraz większą popularnością wśród klientów. Wybierane są z myślą o zdrowiu i zdrowej skórze całej rodziny. A czym się kierować podczas wybierania kosmetyków naturalnych bez chemii?
Showing 1 to 5 of 18 (1 Pages)