Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Podstawowe składniki kosmetyków naturalnych

Napisany przez
Dzisiaj przedstawimy Wam kilka najpopularniejszych składników kosmetyków naturalnych, opisując ich właściwości oraz występowanie.

Co to znaczy kosmetyki organiczne, gdzie kupować kosmetyki organiczne?

Napisany przez
Kosmetyki organiczne oraz naturalne to często zamiennie stosowane pojęcia. I choć w obu przypadkach idea jest taka, że w produktach tych nie powinny pojawić się sztuczne, szkodliwe substancje, to jednak w praktyce wygląda to nieco inaczej.

Jak kupować kosmetyki naturalne dla całej rodziny?

Napisany przez
Kosmetyki naturalne cieszą się coraz większą popularnością wśród klientów. Wybierane są z myślą o zdrowiu i zdrowej skórze całej rodziny. A czym się kierować podczas wybierania kosmetyków naturalnych bez chemii?

Alternatywne zastosowania bubli kosmetycznych

Napisany przez
Czy jest wśród nas ktoś, komu choć raz nie zdarzyło się kupić kosmetyku, który okazał się totalnym bublem? Niestety, lecz obietnice producentów dość często mijają się z prawdą, a sprawy nie ułatwia fakt, że każda skóra jest inna, nawet jeśli typ cery wydaje się podobny. Co zatem zrobić z kosmetykiem, który okazał się dla nas nieodpowiedni?

Higiena intymna? Tak, lecz z umiarem

Napisany przez
Na półkach drogerii i aptek zauważyć można coraz większą ilość preparatów przeznaczonych do higieny intymnej, a tendencja do ich używania jest stale rosnąca. Kosmetyki te występują w wielu formach – żel, pianka, chusteczki, mydło czy spray. Wśród tej kategorii produktów czynnikiem, na który przeciętny konsument zwraca największą uwagę jest pH – aby było wystarczająco niskie (kwasowe) oraz cena i dostępność w aptekach, do których mamy większe zauf
Showing 1 to 5 of 16 (1 Pages)